Ankara Özel Akay Hastanesi Randevu Alma

Ankara Özel Akay Hastanesi Randevu Alma.Ankara Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi nasıl muayene olabilirim? Özel Ankara Akay muayene olma.Özel Ankara Akay Hastanesinden MHRS randevusu alınabilir mi? Özel Ankara Akay Hastanesi iletişim, Özel Ankara Akay Hastanesi Adres, Özel Ankara Akay Hastanesi Telefon,

RANDEVUALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Özel Akay Hastanesi - İletişim

Genel Müdürlük
Adres :
Zübeyde Hanım Mah. Aslanbey Cad.
No:17 İskitler Altındağ / Ankara
Tel : (0312) 589 70 00
Faks : (0312) 331 67 79

Ulaşım Bilgileri
e-posta
halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr

Lokman Hekim Etlik Hastanesi
Adres : Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119
Etlik Keçiören / Ankara
Tel : 444 99 11
Faks : (0312) 326 49 09

Ulaşım Bilgileri
e-posta
etlik@lokmanhekim.com.tr

Next Level Ofis
Adres :
Next Level Ofis Binası
Eskişehir Yolu No: 3 A Blok Kat 8 No: 34
Sözğütözü/ANKARA
Tel : 444 99 11
Ulaşım Bilgileri
e-posta
halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr
Lokman Hekim Akay Hastanesi
Adres :
Kavaklıdere Mah. Akay Cd. Büklüm Sok. No:4
Kavaklıdere/ANKARA
Tel : 444 99 11
e-posta akay@lokmanhekim.com.tr
Lokman Hekim Ankara Hastanesi
Adres :
Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44 Sincan/Ankara
Tel : 444 99 11
Faks : (0312) 276 08 18

Ulaşım Bilgileri
e-posta
ankara@lokmanhekim.com.tr

Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi
Adres :
Demetevler Vatan Cad. No: 81
Yenimahalle/ANKARA
Tel : 444 99 11
e-posta demet@lokmanhekim.com.tr
Lokman Hekim Van Hastanesi
Adres :
Cumhuriyet Mah. Zübeyde Hanım Cad.
No:87 Van
Tel : 444 99 11
Ulaşım Bilgileri
e-posta
van@lokmanhekim.com.tr
Lokman Hekim Hayat Hastanesi
Adres :
Serhat Mah. Milli Egemenlik Cad. No:58 / İpekyolu/VAN
Tel : 444 99 11

Ulaşım Bilgileri
e-posta
hayat@lokmanhekim.com.tr